CZAPKI

Czapki dla miłośników motoryzacji! Kreatywne i wygodne czapki z nadrukami motorów i tekstami motocyklistów, sprawdź je teraz!
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Czapki

Czapki

Trudno oczekiwać, aby po przejażdżce w kasku fryzura nadal miała idealny kształt, dlatego każdemu motocykliście z pewnością przyda się odpowiednia czapka. W cieplejsze dni znakomicie sprawdza się czapka z daszkiem, natomiast w chłodniejsze dająca ciepło czapka zimowa. Oczywiście fanom motocykli nie kupuje się zwykłych czapek, ale takie, które pozwalają się wyróżnić z tłumu i jasno pokazać, jaką pasję ma właściciel. Z tego właśnie względu najlepszym wyborem będą czapki z motocyklowymi nadrukami, np. ze znanym pozdrowieniem motocyklistów, czyli „LWG”. Oczywiście można też umieścić inny nadruk, ale to właśnie „Lewa w górę” jest najbardziej znanym hasłem motocyklistów. Wygodna i jednocześnie efektowna czapka to pomysł na podarunek zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety, ponieważ nie od dziś wiadomo, że motocykle to pasja, która łączy, a nie dzieli.

Różne rodzaje czapek

W ofercie są m.in. typowe czapki z daszkiem, które składa się z pięciu paneli. Panel przedni to jednolity materiał, którego wymiar wynosi 19x9,5 cm – to właśnie na tej części czapki wykonywane są nadruki. Boki oraz tył czapki są zrobione z siatki, zapewniającej odpowiedni przewiew, co jest szczególnie ważne latem. Ponadto każda czapka wyposażona jest w specjalną taśmę, która pochłania pot. Dzięki zapięciu typu snapback, istnieje możliwość dowolnej regulacji obwodu – daje to możliwość dopasowania czapki do każdej głowy. Maksymalny obszar na druku na przedniej stronie czapki wynosi 60x120 mm. Daszek czapki jest lekko łukowaty, a na czubku znajduje się guziczek w takim samym kolorze jak czapka. Przód może być czarny lub biały, natomiast siatka jest czarna.

Czapka camo snapback to również czapka z daszkiem, do której wykonania stosowana jest stuprocentowa bawełna. W tym modelu daszek jest charakterystycznie spłaszczony, dzięki czemu czapka na pewno będzie zawsze modna. Ponadto taki fason znakomicie chroni przed słońcem i dodaje unikalnego stylu retro. Czapka dostępna jest z daszkiem w kolorystyce moro lub z daszkiem zielonym od spodniej części. Ten model także posiada zapięcie typu snapback, dzięki któremu czapkę można idealnie dopasować do obwodu głowy. Tutaj także na górze czapki znajduje się guziczek w dopasowanym kolorze.

Jesienią, zimą i wczesną wiosną temperatury na zewnątrz są bardzo niskie, a przecież żaden motocyklista nie może pozwolić sobie na to, aby po zdjęciu kasku przeziębić się. Właśnie dlatego tak potrzebna jest wówczas czapka zimowa, która wykonana jest w 100% z akrylu. Materiał ten zapewnia komfort użytkowania i ciepło, którego w chłodne dni nigdy za wiele. W modelu tym zastosowano aż cztery szwy, dzięki czemu czapka jest wyjątkowo wytrzymała i z pewnością przetrwa wiele sezonów. Uniwersalny rozmiar pasuje na każdą głowę, a do wyboru są kolory czarny oraz biały. Czapka jest dwuwarstwowa, dlatego zapewnia komfort termiczny nawet w najzimniejsze dni. Nadruki na czapkach wykonywane są metodą letexu lub fexu – jest to zależne od specyfikacji konkretnego zamówienia. Każda z technik zapewnia wysoką wytrzymałość oraz odporność na czynniki zewnętrze, dzięki czemu nadruk przez długi czas będzie w idealnym stanie.

Ładowanie...