KOMINY

Oryginalne kominy dla miłośników motoryzacji. Kreatywne i wygodne kominy z nadrukami motorów i tekstami motocyklistów, idealne do jazdy, sprawdź nas
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Kominy

Kominy

Szyja i kark to bez wątpienia te części ciała, które trzeba w szczególny sposób chronić przed chłodem. Podczas jazdy motocyklem zimne powietrze może przedostać się nawet przez dokładnie zapiętą kurtkę, dlatego warto zadbać o odpowiednią osłonę, która nie tylko ochroni przed chłodem, ale również będzie efektownie wyglądać. Taką funkcję znakomicie spełniają nowoczesne kominy, nazywane także ocieplaczami. Są one wkładane przez głowę, a wyglądem nieco przypominają golf ze ściągaczem lub zszytą brzegami chustę. W sprzedaży są modele wykonane z różnorodnych materiałów, wykazujących się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi. Ich najważniejszym zadaniem jest ochrona karku, szyi oraz przed zimnem, a także zabezpieczenie przed przedostawaniem się zimnego powietrza w kierunku głowy. Warto wiedzieć, że komin można założyć nie tylko na szyję, ale również na usta czy nos, dzięki czemu działanie ochronne jest jeszcze bardziej efektywne. Zdecydowanie zwiększają one komfort podróżowania nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Kominy, nazywane również ocieplaczami, mogą też pełnić funkcję dekoracyjną. Zapewniają to specjalne nadruki, dzięki którym komin założony na usta wygląda bardzo efektownie. Najczęściej wybierane są nadruki z czaszką – może być biała lub z efektem 3D. Ponadto do wyboru jest maska Deadpool'a, wilka czy Anonymous – to propozycja, która spodoba się każdemu motocykliście. Nieco bardziej zachowawcze są nadruki skrótu „LWG”, który może mieć kolor czarny, biały, bądź żółty. Czarny nadruk wykonywany jest wyłącznie na kominie wykonanym z białego materiału, natomiast pozostałe nadruki robione są na kominach w kolorze czarnym.

Oczywiście można też wybrać inny nadruk – wybór dla miłośników dwóch kółek i motoryzacji jest naprawdę spory. Odpowiednio dobrany komin świetnie sprawdza się nie tylko podczas jazdy, ale również może doskonale komponować się z codziennym strojem. Pomysłowa grafika to najlepszy sposób na wyróżnienie się z tłumu i pokazanie innym osobom swojej pasji.

Jakość kominów

Kominy są wykonane z najwyższej jakości tkaniny poliestrowej. Starannie wykonane szwy i wykończenia sprawiają, że w produkcie nie ma żadnych odstających włókien czy nitek, które mogłyby powodować dyskomfort podczas jazdy. Rozmiary kominów są standardowe – wynoszą 48x24,8 cm. Jest to rozmiar uniwersalny, który doskonale pasuje do każdej twarzy. Produkt ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – stanowi znakomite podkreślenie pasji i zamiłowania do dwóch kółek. Nadruk na kominach jest wykonywany za pomocą technologii sublimacji. Uchodzi ona za najtrwalszą metodę znakowania na świecie, dlatego można mieć pewność, że nadruk będzie bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Wszystkie realizowane zamówienia zawsze przechodzą kontrolę jakości zanim trafią do wysyłki. Daje to pewność, że produkt jest najwyższej jakości i na pewno spełni wszystkie oczekiwania klienta. Zamówienia realizowane są w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych.

Ładowanie...