☕ KUBKI

Kubki dla miłośników motoryzacji i dwóch kółek! Świetne kubki z nadrukami motorów i tekstami motocyklistów, zobacz teraz!
Filtruj

Wybrane opcje:
  • ☕ Kubki

Kubki 

Prawdziwy motocyklista zawsze potrzebuje czegoś do swojej maszyny, dlatego znalezienie mu prezentu raczej nie stanowi żadnego problemu. Jednak nie każdy musi znać się na częściach do motocykli, dlatego warto rozważyć nieco bardziej uniwersalny podarunek, np. kubek z typowym motocyklowym nadrukiem. W takim kubku można wypić kawę czy herbatę, a nawet na prędce zaparzyć zupkę chińską w trasie. Na pewno spodoba się każdemu, kto ceni wysoką jakość i praktyczne rozwiązania. Kubek można kupić nie tylko jako prezent dla kogoś, ale również dla siebie. Po co czekać na jakąś okazję, skoro można go mieć praktycznie od zaraz?

Kubek z własnym nadrukiem

Na każdym z kubków można zamówić umieszczenie dowolnego nadruku, np. charakterystycznego dla motocyklistów symbolu LWG, który oznacza „lewa w górę”. Jest to międzynarodowe pozdrowienie, cenione zwłaszcza przez fanów motocykli. Na kubku można też umieści inny nadruk – wybór jest naprawdę spory. Najczęściej wybierane, oprócz LWG, to również hasła „Motocykle są wszędzie”, czy nieco bardziej dosadne „Lubię zapierdalać”. Najbardziej klasyczny biały kubek z nadrukiem motocyklowym ma wymiary 9,5 cm wysokości i 8,2 cm średnicy. Jest śnieżnobiały i wykonany z materiałów wysokiej jakości. Jego pojemność wynosi 330 ml – akurat tyle, by wypić kawę czy zaparzyć zupkę. Maksymalny obszar nadruku na takim kubku to 180x80 mm. Jest to dość miejsca, aby umieścić jedno z popularnych wśród motocyklistów haseł. W ofercie są również kubki kolorowe, których środek, brzeg oraz ucho pokryte są innymi kolorem niż reszta kubka.

Kubek Magiczny i Metaliczny

Bardzo efektownym prezentem może być kubek metaliczny, który dostępny jest w czterech kolorach: żółtym, srebrnym, różowym oraz zielonym. Jest to kubek ceramiczny z bardzo charakterystycznym aluminiowym połyskiem. Klasa A+ oznacza wysoką jakość wykonania oraz trwałość – powleczony jest warstwą poliestru, która wykorzystywana jest przy wykonywaniu nadruków za pomocą technologii sublimacji. Kubek najlepiej myć ręcznie, choć dzięki solidnej i wytrzymałej powłoce polimerowej, wytrzymuje on także mycie w zmywarkach. Pojemność kubka metalicznego jest taka sama jak białego i wynosi 330 ml.

Bardzo oryginalnym pomysłem na prezent jest kubek magiczny. Wykonany jest z ceramiki, którą pokryto warstwą specjalnej farby. Farba ta staje się niewidoczna po wlaniu ciepłego płynu do kubka. Wystarczy więc nalać do środka ciepłej wody lub jakiegokolwiek napoju, aby na kubku pojawił się wybrany nadruk. Ten rodzaj kubka ma wysokość 9,5 cm oraz średnicę 8,2 cm, a jego pojemność to 330 ml. Ze względu na czarną powłokę nie jest zalecane mycie go w zmywarce, ponieważ może dojść do uszkodzenia nadruku. W przypadku kubków magicznych nadruk na zimnym kubku jest praktycznie niewidoczny. Metoda sublimacji, którą wykonywane są nadruki na kubkach, to najlepsza metoda znakowania, jaka została do tej pory wymyślona. Obraz jest niewyczuwalny pod palcami i niezwykle trwały, choć należy pamiętać o odpowiednim myciu naczynia – najlepiej robić to ręcznie, a nie w zmywarce. Zamówienie kubków z nadrukiem są realizowane w ciągi 1-7 dni roboczych.

Ładowanie...