NERKI

Oryginalne nerki dla miłośników motoryzacji i dwóch kółek! Kreatywne i wygodne nerki z nadrukami motorów i tekstami motocyklistów, zobacz je teraz!
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Nerki

Nerki

Nerkami nazywane są torby noszone na pasku zapiętym na wysokości bioder lub talii. Bez wątpienia największą zaletą nerek jest wygoda oraz to, że taka torba nie zajmuje rąk. Jest to szczególnie ważne w przypadku motocyklistów, którzy przecież muszą mieć wolne obie ręce. Gdzie zatem umieści dokumenty, portfel, telefon czy inne niezbędne przedmioty, aby były bezpieczne? Można oczywiście przy motocyklu, ale przecież znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest właśnie nerka. Obecnie tego typu torby używane są już nie tylko przez sportowców, ale przez wszystkie osoby, które cenią komfort i funkcjonalne rozwiązania. Co więcej, nerki są chętnie używane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, przy czym warto pamiętać, że nie powinno się nosić ich przez ramię ani na krzyż – ten sposób zarezerwowany jest w modzie wyłącznie dla młodzieży.

Nerki dla motocyklistów muszą być przede wszystkim trwałe i łatwe w użytkowaniu. Duże znaczenie ma sposób zapięcia – najlepszym rozwiązaniem jest plastikowy zatrzask, który mocno się trzyma i może być odpięty dopiero po naciśnięciu z obu stron. Dzięki temu można mieć pewność, że nerka nie odepnie się przez przypadek. Bardzo ważna jest także możliwość płynnej regulacji obwodu, aby dopasować pasek do swoich wymiarów. Oferowane w naszym sklepie nerki są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu można mieć pewność, że są wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu. W jednej dużej kieszeni, która zapinana jest na zamek błyskawiczny, można przechowywać większe przedmioty, np. portfel. Dodatkowo nerki są wyposażone w kieszonkę mniejszą, która jest ukryta z tyłu – to idealne miejsce na kluczyki czy dodatkową gotówkę. Nerka ma pojemność 2,5 litra, czyli standardową, a dzięki regulowanemu paskowi pasuje na każdą figurę. Wymiary każdej dostępnej w naszym sklepie nerki to 38x14x8 cm – nerka ma optymalny rozmiar, dzięki czemu nie przeszkadza podczas jazdy. Nasze nerki dostępne są w czterech kolorach – czarnym, moro, jasnozielonym oraz burgundowym.

Nerki z własnym wzorem

Na nerkach wykonujemy dowolne nadruki motorów lub ulubionych tekstów motocyklistów. Stosujemy sprawdzoną metodą sublimacji, dzięki której tusz wnika w strukturę materiału, co zapewnia mu dużą trwałość. Największą zaletą tego rodzaju metody wykonywania nadruków jest ich wyjątkową odporność na warunki atmosferyczne – nadruk na torbie nie jest wrażliwy na mróz ani wysokie temperatury, co jest bardzo ważne podczas jady na motocyklu przy niesprzyjającej aurze. Co ważne, wykonany metodą sublimacji nadruk nie ściera się w praniu, więc jeśli nerka się zabrudzi, można ją bez problemu wyprać. Niemniej istotna jest wysoka jakość oraz szczegółowość nadruku.

Jak zamówić nerkę dla motocyklisty?

Zamawiając nerkę należy najpierw wybrać jej kolor, a następnie nadruk, jaki ma być na niej wykonany. Zamówienia realizowane są w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych, a każdy produkt przed wysyłką do klienta przechodzi dokładną kontrolę jakości. Za każde zamówienie można zapłacić z góry lub dopiero przy odbiorze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ładowanie...