PLECAKI

Oryginalne, wyraziste i niepowtarzalne plecaki dla miłośników i miłośniczek dwóch kółek! Kreatywne i wygodne plecaki z nadrukami motorów. sprawdź!
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Plecaki

Plecaki

Nie każdy motocyklista ma na swoim pojeździe zamontowane kufry, w których można przewozić potrzebne rzeczy. Z tego właśnie względu świetnym prezentem dla każdego wielbiciela motocykli może być plecak z nadrukiem motocykla lub któregoś z popularnych haseł motocyklistów, np. LWG. Plecak przyda się zarówno podczas codziennych przejażdżek, jak i na dłuższe wyprawy. Jest to idealny sposób na bezpieczne przewiezienie wszystkich niezbędnych przedmiotów, które przydadzą się w czasie podróży. Optymalna wielkość plecaka dla motocyklisty to nie więcej niż 35 litrów, ponieważ większy może przeszkadzać podczas jazdy, a tym samym stwarzać niebezpieczeństwo. Kolor plecaka najlepiej dopasować do ubioru zakładanego do jazdy.

Duże znaczenie ma również masa plecaka – na pewno wygodniej jeździ się z plecakiem lekkim, który można bez problemu zwinąć i schować. Oferowane w naszym sklepie plecaki spełniają wszystkie powyższe założenia. Przede wszystkim ich pojemność to 18 litrów – to wystarczająco, aby zmieściły się wszystkie potrzebne rzeczy i niezbyt dużo, dzięki czemu plecak nie utrudnia jazdy. Wymiary wynoszą 31x42x21 cm, natomiast obszar nadruku to 140x150 mm, co pozwala na umieszczenie dowolnego z haseł lub obrazków związanych z motocyklami. W plecaku znajdują się dwie komory – jedna główna oraz jedna przednia. Każda z nich jest zamykana na zamek błyskawiczny, co zapewnia komfort użytkowania – na zamkach umieszczone są materiałowe uchwyty, dzięki którym odpinanie i zapinanie jest łatwiejsze. Bardzo ważne jest to, że plecaki są pozbawione niepotrzebnych ozdób, które mogłyby przeszkadzać podczas szybkiej jazdy. Wyściełany tył zapewnia wygodę podczas noszenia, zwłaszcza jeśli w plecaku znajdują się cięższe rzeczy. Wyściełane są także paski plecaka, które mają długość 48 cm – można je regulować, co umożliwia założenie plecaka nawet w przypadku grubszej odzieży. Dzięki wygodnemu uchwytowi do noszenia plecak można nosić również w ręce. Do wyboru są różne kolory – czarny, biały, moro oraz moro szaro-czarny. Materiał, z którego wykonane są plecaki to 100% poliester, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość.

Twój własny nadruk na plecaku

Plecaki dla motocyklistów mogą być ozdobione nadrukami. W naszej ofercie są typowe nadruki dla wielbicieli motocykli, np. hasła LWG czy „Motocykle są wszędzie”. Nadruki są wykonywane za pomocą techniki sublimacji. Pigmenty sublimacyjne w wyniku podgrzewania zmieniają się w gaz, którego pary ulegają absorpcji i są blokowane przez poliestrowe włókna. Sublimacja zapewnia precyzyjne oraz ostre kontury, a także wyjątkową trwałość nadruku. Jest on odporny na warunki atmosferyczne, w tym także na mróz czy promieniowanie słoneczne, co jest bardzo ważne w przypadku użytkowania plecaka podczas jazdy motocyklem. Nadruk jest nie tylko wytrzymały, ale również bardzo szczegółowy i doskonale widoczny. Plecak w razie potrzeby można wyprać, bez obaw, że nadruk ulegnie zniszczeniu. Zamówienie można składać online, przy czym najpierw trzeba wybrać kolor produktu, a następne nadruk, jaki ma zostać na nim wykonany. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Ładowanie...