Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

PODUSZKI

Oryginalne poduszki dla miłośników motoryzacji i dwóch kółek! Świetne i miękkie poduszki z nadrukami motorów i tekstami motocyklistów, sprawdź teraz!
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Poduszki

Poduszki 

Któż nie lubi przytulić głowy do miękkiej poduszki? Wielbiciele motocykli nie są w tej kwestii wyjątkiem – dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wygodna poduszka to znakomity pomysł na prezent dla wielbicieli dwóch kółek, zwłaszcza jeśli znajduje się na nim zapadający w pamięć, charakterystyczny nadruk. To idealny podarunek dla bliskiej osoby, której pasją są właśnie motocykle. Wybór rodzajów nadruków jest bardzo duży, dlatego z łatwością można znaleźć taki, który pasuje dla danej osoby. Na poduszce można nadrukować pozdrowienie motocyklistów, czyli LWG, kontrowersyjne hasło „Lubię zapierdalać”, czy „Nie ścigam marzeń, wyprzedzam je”. N życzenie klienta nadruk może mieć wybrany kolor, a także nadrukowany konkretny pojazd. Może to być nie tylko motocykl, ale również np. quad. Czarne nadruki najlepiej wyglądają na poduszkach w kolorze białym, natomiast żółte oraz białe na poszewkach w kolorze czarnym.

Jakość poduszek z nadrukiem

Poduszki, które dostępne są w ofercie, wykonane są wysokiej jakości materiału i mają śnieżnobiałe wkłady. Poszewki mogą być czarne lub białe i wykonane są z tkaniny poliestrowej, która jest niezwykle przyjemna w dotyku. Wyróżniają się także odpornością na wysokie temperatury, dzięki czemu można je prać nawet w 40 stopniach. Jednak ze względu na nadruk lepiej prać poszewkę w 30 stopniach. Wymiar poduszki jest standardowy i wynosi 40x40 cm. Poszewka jest zapinana na zamek błyskawiczny, a suwak ma kolor materiału, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczny. Maksymalny obszar zadruku na oferowanych poduszkach to 400x400 mm, co oznacza, że nadruk można umieścić dosłownie na całej poszewce. Dzięki temu prezentuje się on bardzo efektownie i sprawia, że poduszka jest niepowtarzalna. Poduszka z motocyklowym nadrukiem to z pewnością świetny pomysł na prezent dla osób wykazujących wyjątkowe zamiłowanie do dwóch kółek. Produkt ten wyróżnia się wysoką jakością oraz precyzją wykonania, a do tego jest niezwykle trwały.

Nadruki na poduszkach są wykonywane za pomocą metody sublimacji. Jest to proces chemiczny, w którym tusz sublimacyjnych wnika w strukturę materiału i zabarwia go pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. To najlepsza metoda pod kątem jakości odwzorowywania projektów graficznych o zróżnicowanej kolorystyce. Nadaje się znakomicie do produktów codziennego użytku, takich jak poduszki, ponieważ nadruk jest praktycznie niewyczuwalny od palcami. Tego rodzaju technologia zdecydowanie najlepiej sprawdza się na materiałach składających się w 100% z poliestru, dlatego w sprzedaży są takie właśnie poduszki. Nadruk jest niespieralny i przepuszcza powietrze, dzięki czemu na poduszce śpi się naprawdę wygodnie. Zamówienia na poduszki można składać przez całą dobę, natomiast czas realizacji wynosi od 1 do 7 dni roboczych. Klient sam dobiera projekt graficzny, który ma zostać umieszczony na poszewce, a także jego kolor oraz kolor poszewki. Zamówienie można opłacić z góry lub za pobraniem. Na wybranym przez klienta produkcie wykonywany jest konkretny nadruk, a przed wysyłką zamówienie przechodzi kontrolę jakości.

Ładowanie...